FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır.
  • Online Eğitimler

Haberler

Haberler
  • Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Kurumsal Eğitimler Birimi öğrencileriyle buluşmak için sabırsızlanıyor… Bu sebeple kıymetli öğrencileri için, okullarından uzaklaşmak zorunda kalarak Arapça öğrenimlerini, dil gelişimlerini sekteye uğratmamaları adına tüm ekip canla başla çalışarak hazırlıklarına devam ediyor.

  • Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumlarının uzun süreden beri takip ettiği yeni bir uluslararası proje daha hayata geçiyor. Yaklaşık 5 yıl önce Fas'ta yayın hayatına başlayan ve Dilbilim alanında önemli bir yere sahip olan Uluslararası Hakemli Dergi “Mecelletu'l Lisaniyat ve Tahlil el Hitab" / "Linguistics an Discourse Analysis" Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumlarının ortaklığı ile “Lisâniyât” adıyla yayın hayatına Türkiye’den devam edecek.

  • Dünyanın çeşitli ülkelerinden, Türkiye'den ve Arap dünyasından birçok uluslararası yayınevinin katıldığı Grand Cevahir Otel'deki 5.İstanbul Fellowship Programı'nın 3.gününde de Akdem Agency olarak çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor

  • Uluslarası Edebiyat Kütüphanesi’nde organizasyon müdürü Tatyana Semenenko ve yardımcısı Maria Pan ile görüşme yaptık. Toplantımız çok verimli ve dolu geçti. Böylelikle Rusya ziyaretlerimizi bitirmiş bulunmaktayız. İnşallah hayırlı bereketli sonuçlar elde ederiz. Kurumumuz başta olmak üzere herkes için hayırlı olmasını dileriz.

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Neden Akdemistanbul?