FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır.

Haberler

Haberler
  • Arapça eğitimleri alanında etkili ve kapsamlı çalışmalar yürüten Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları bünyesinde kurulan Akdem Sınav Merkezi ile Arapça merkezli birçok alanda sınav ölçme ve değerlendirme hizmetlerini sunmaya başladı.

  • Millî Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürlüğü’nce düzenlenen, Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneğince koordinasyonu yürütülen, Anadolu İmam Hatip Liseleri ve İmam Hatip Ortaokulları arasında gerçekleştirilen “9. Arapça Yarışmaları Türkiye Finali” ödül töreni 14 Mayıs 2018 tarihinde Kocaeli The Ness Hotel'de yapıldı.

  • İngiltere’deki Safar Academy Eğitim Kurumları’nın Yönetim Kurulu Başkanı Şeyh Hasan Ali kurumumuza bir ziyaret gerçekleştirdi. Daha önce kurum yetkilileri tarafından kurumumuzla yapılan birtakım ortak çalışmalar üzerine müzakereler yapıldı.

  • İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından Mesleki Gelişim Akademisi kapsamında düzenlenen Akdemistanbul Genel Müdürü Dr. Muhammed AĞIRAKÇA’nın “Arapça Öğretiminde Yöntem ve Teknikler” konulu semineri, 02.03.2018 Cuma günü saat 11.00’da Gaziemir Şehit Mustafa Yaman İmam Hatip Anadolu Lisesi konferans salonunda İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Ömer YAHŞİ’nin katılımıyla gerçekleşti.

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Diğer internet adresleriniz nelerdir?...