FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır.
  • Online Eğitimler

Kurumsal Eğitimler

Kamusal ve özel okulların, şirketlerin, din eğitimi veren diğer eğitim kurumları ile dernek ve vakıfların kendi bünyelerinde gerçekleştirmek istedikleri Arapça eğitim taleplerine çözüm sunabilmek amacıyla, kurumların kendi seçtiği zaman ve mekânda özel olarak oluşturulan sınıflarda Arapça Kurumsal Eğitim Hizmetleri kurumumuz tarafından sunulmaktadır.

 

Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumlarının eğitim kalitesini farklı kurumlara taşıyabilmeyi hedefleyen eğitimlerimiz, İstanbul içinde her geçen gün artan taleple devam etmektedir.

 

“Aracı dilsiz eğitim” metoduyla, pratik ve bol etkinliğe yer verilerek uygulanan kurumsal eğitimlerimiz Arapçanın eğlenirken öğrenilebilir bir dil olduğunu göstermektedir.

 

Kurumlardan gelen talep doğrultusunda belirlenen farklı ders saatlerinde insan kaynağı sağlayan kurumumuz, sahadaki akademik koordinatörler aracılığı ile dersleri düzenli olarak takip etmekte, yaşanabilecek olan muhtemel aksaklıklara anında ve yerinde müdahale ile çözüm bulmaktadır. Farklı yaş gruplarına göre farklı müfredatların takip edildiği kurumsal eğitimlerimizde ortak sınavlar ve etkinlikler düzenlenmekte, öğrencilerin dil öğrenim süreçleri kurumlara belli periyotlarda raporlanmaktadır.

 

Akdemistanbul, bu eğitimler kapsamında İstanbul genelinde otuzu aşkın noktada, iki bine yaklaşan öğrenciye yerinde hizmet vermektedir. Böylece şubelerimizdeki derslere katılım sağlayamayan öğrencilere de, alanında uzman ve tecrübeli eğitim kadromuzla, kendi istedikleri mekânlarda aynı kalitede hizmet sunulabilmektedir.

 

Kurumsal eğitim hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen kurumsal eğitimler başvuru formunu doldurunuz.

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Özel Akdem Yabancı Dil Eğitim Merkezi nasıl...