FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.
  • NC 1
  • Genel Arapça
  • İng Kampanya
  • Ürdün
  • Arapça Ekim
  • ing yeni üst
  • Arapça mütercim
  • Bayanlara özel ileri
  • özel ders
  • alteust

Neden Akdemistanbul?

Kurumsal

Arapça ve Yabancılara Türkçe Eğitimlerinde Akdemistanbul’u tercih etmeniz için o kadar çok sebep var ki… Biz sadece birkaç tanesini saymaya çalışalım:

 

1)    Türkiye’nin En Büyük Dil Eğitim Merkezi

Hem kullandığı fiziki mekânın genişliği hem de bünyesindeki öğrenci ve öğretmen sayısı itibariyle Akdemistanbul, Millî Eğitim Bakanlığına bağlı Türkiye’nin en büyük Arapça ve Yabancılara Türkçe dil eğitim merkezi olma özelliğini gururla taşımaktadır.

 

2)    Müfredat, Kitaplar, Metotlar

Sürekli güncellediği modern müfredatı, en yeni ders kitapları, en kaliteli eğitim materyali ve en yenilikçi metotlarıyla Akdemistanbul “Ana dili gibi” sloganıyla  seçkin bir yabancı dil eğitim merkezidir.

 

3)    Modern ve Ferah Eğitim Mekânları

Akdemistanbul’un eğitim binaları İstanbul’un en güzel, en modern, en ferah ve iç açıcı mekânlarıdır. Sınıfları da son derece ferah, klimalı ve teknik donanımla mücehhez salonlardır.

 

4)   En İyi Eğitmenler

Merkezimizde yabancı dil eğitimlerinde “ana dili” öğretme metotları takip edilerek sistematik bir şekilde aktarılmaktadır. Birinci kurdan itibaren ders anlatım dili aracı dilsiz metotla uygulanmaktadır. Çoğu uluslararası deneyime sahip hocalarımız, alanında uzman, tecrübeli, beden dilini ve tahtayı iyi kullanabilen, dersi görselleyebilen, modern öğretme metodumuzu destekleyen nitelikli eğitmenlerdir.

 

5)    Dile Yeni Bir Bakış Açısı

Dil eğitimine yeni bir bakış açısı getiren Akdemistanbul, gramer esaslı bir eğitimden ziyade, modern dil öğretim metotlarını merkeze alan bir “pratik” eğitimini esas alarak dil eğitim modelini şekillendirmiştir. Dilin dört temel becerisini iletişimsel metotla sunan Akdemistanbul, öğrenciyi dilin kuralları arasında boğulmaktan kurtaran, onu rahatça iletişim kurabilecek seviyeye getiren işlevsel bir modeldir.

 

6)    En Uygun Fiyatlar

İstanbul’un en merkezi noktalarında, modern ve ferah mekânlarda, en iyi eğitmenlerle, en yeni metotlar ve en kaliteli ders materyalleriyle nitelikli eğitim imkânları sunan Akdemistanbul bu hizmetini son derece uygun fiyatlarla vermektedir.

 

7)    Başarı Garantisi

Eğitim sürecinde, kursiyerlerimizin öğrenme durumlarını göz önünde bulunduran Akdemistanbul, gerekirse ücretsiz kur tekrarı yaptırmakta, böylelikle eğitim metodu kapsamında “öğrenmede başarı garantisi” sunmaktadır. Derslere en az yüzde 70 oranında devam eden ama kur sınavlarında 50’nin altında ortalama çıkaran bir kursiyer o kuru ücretsiz tekrar edebilmektedir.

 

8)    MEB Onaylı Sertifika

Eğitimlerimizin en az üç kuruna katılan kursiyerlerimiz Millî Eğitim Bakanlığının düzenlendiği Yabancı Dil Sertifika sınavlarına katılabilmekte, böylelikle kurumumuzdan almış oldukları eğitimlerini resmi belge de kazanarak taçlandırabilmektedirler.

 

9)    Ücretsiz Seviye Tespit Sınavları

Yabancı dilde temel bir altyapısı olan ve bu dildeki seviyesini öğrenmek isteyen her bir kursiyer adayı, kurumumuzda ücretsiz Seviye Tespit Sınavına katılabilir ve böylelikle hangi kurda olduğunu tespit edebilir. Bu sınava haftanın 7 günü 08.00-18.00 saatleri arasında dilediğiniz zaman gelip dâhil olabilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden online olarak deneme sınavını gerçekleştirebilir, sözlü sınav için kurumumuza başvurabilirsiniz.

 

10)    Demo Ders

Kurumumuzun eğitim kalitesini yerinde görmek, sınıf ortamımızı, hocalarımızın ders işleme metotlarını gözlemlemek için Halkla İlişkiler biriminden randevu alarak derslerimize katılabilirsiniz.

 

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Genel Arapça/Genel Türkçe Kurlu sistem eğit...