FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.

Haberler

Haberler
  • Kuruluşunun 12. yılında Akdem Yayınları, her yıl gerçekleştirmiş olduğu Yayınevi İstişare Kurulu Toplantısını pandemi koşullarında 02 Ocak Cumartesi 2021 tarihinde online olarak gerçekleştirdi. 2020 yılında 23 yeni eser ile yayın sayısını 242'ye çıkaran yayınevimiz Akdem Publishing Markası ile de 90 esere ulaşmış oldu.

  • Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları olarak pandemi döneminde de durmak bilmiyoruz. Yabancılara Türkçe Öğretim Birimi olarak öğretmenlerimize yönelik hizmet içi eğitimerimizin 3.sünü 25 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirdik. Türkçe öğretmenlerimizden Hacer Devecioğlu, "A1 düzeyinde uygulanabilecek etkinlik ve oyunlar" hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

  • Akdemistanbul Yabancılara Türkçe Öğretim Birimi (TÖMER) olarak 3 öğretmenimizle haftanın dört günü 5 ayrı etkinlikle sosyal medyada siz değerli Türkçe öğrenen öğrencilerimizle beraberiz. Begüm Esra hocamız Çarşamba günleri akşamı saat 21.00'da İnstagram'da, pazar günleri saat 20.00'da Facebook'ta Türkçe öğrenenlerle beraber pratik etkinliler yapıyor, oyunlar oynuyor ve eğlenceli bir şekilde Türkçe öğretiyor.

  • 2018 yılında kurulan Akdem Telif Hakları ve Tercüme Ajansı, kurulduğu günden bu güne kadar özellikle Türk edebiyatının Arap coğrafyasında tanıtımı konusunda oldukça önemli çalışmalar yapmaya devam ediyor. 400'den fazla eserin Türkçeden Arapçaya telifinin satış ve tercümesini gerçekleştiren Akdem Agency, 26 Aralık 2020 tarihinde 1. Tercüme Çalıştayını gerçekleştirdi.

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Özel Akdem Yabancı Dil Eğitim Merkezi bünye...