FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.
  • Yalova Üniversitesi TÖMER Sınavı

Haberler

Duyurular
  • Akdem Sınav Merkezi ile Yalova Üniversitesi TÖMER arasında imzalanan protokol gereği 2021 yılı kapsamında ilk TÖMER Sınavı 28 Mayıs Cuma günü Akdemistanbul’da uygulanacak. Yalova TÖMER’in uygulayacağı sınav yazılı ve sözlü olarak iki aşamadan oluşuyor. Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları binasında uygulanacak sınava başvurular 21 Mayıs 2021 tarihine kadar devam ediyor. Adaylar sınava 400 TL karşılığında başvuru yapabiliyor.

  • Cumhurbaşkanlığı kararnamesi doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığınca alınan karar gereği kurumumuzda yüzyüze eğitimlere 15 Nisan 2021 tarihinde ara verilmiştir. İkinci bir genelgeye kadar kurumumuzda yüzyüze eğitim uygulaması yapılmamaktadır. Online eğitimlerimize başvuru ve bilgi için 0212 521 4116 numarasından bize ulaşabilirsiniz.

  • Kaldığımız Yerden Devam Ediyoruz... Millî Eğitim Bakanlığı tarafından 21 Kasım 2020 tarihinde ara verilen yüzyüze eğitimler bakanlıktan gelen açıklama ile 04 Ocak 2021 itibariyle yeniden başlamıştır.

  • Birleşmiş Milletler tarafından 18 Aralık 1973 tarihinde Arapçanın resmi dil olarak ilanın yıl dönümü münasebetiyle UNESCO Yürütme Kurulu 08 Ekim 2012 tarihinde 18 Aralık tarihini Dünya Arapça Günü olarak ilan etmiştir. Bu yıl dünya genelinde 9. Kez kutlanacak olan Dünya Arapça Günü, biz Türkiyeli Müslümanlar olarak ayrı bir önem arz etmektedir.

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Akdemistanbul’un faaliyet alanları nelerdir...