FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.
  • Online

Haberler

Haberler

Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumu olarak dünya genelindeki eğitim kurumları ile ortak proje toplantılarına devam ediyoruz.

 

Arapça Dil Eğitimi alanındaki ortak projeler üzerine karşılıklı görüş alışverişinde bulunmak adına 13 Ocak 2021 tarihinde Azerbaycan İlahiyat Enstitüsü ile bir toplantı gerçekleştirdik. Toplantıya Azerbaycan İlahiyat Enstitüsü Rektörü Prof. Aqil Şirinov, rektör yardımcısı Shahin Alesgerov ve Arapça Öğretim Üyesi Dr. Ilkin Alimuradov ve Emin Orucov katıldı. Azerbaycan’daki genel Arapça eğitimi, Azerbaycan İlahiyat Enstitüsü’nün Arapça eğitimi ve bu eğitimlerde kullanılan materyaller hakkında bilgi veren yetkililer Türkiye ile ortak yapılabilecek dil projeleri hakkında da görüşlerini beyan ettiler.

 

Toplantıda Miftah Al Arabiyye Eğitim Seti yazarlarından Akdemistanbul Arapça Akademik Danışmanı Ahmed Al-Ruhban, eğitim seti ve Akdem Publishing bünyesinde yayınlanan Arapça dil öğretim materyalleri hakkında bilgi verdi.

 

Toplantıda Arapça Öğretmen Akademisi’nin Şubat 2021 tarihinde düzenleyeceği öğretmen eğitimleri, Akdemistanbul bünyesinde devam eden online Arapça eğitimleri, klasik metin okumaları ve her iki kurumun hocalarının ortak yayın faaliyetleri de ele alındı.

 

Toplantıya katılan Azerbaycan İlahiyat Enstitüsü hocalarına ve idarecilerine teşekkürlerimizi sunuyoruz.

 

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Özel Akdem Yabancı Dil Eğitim Merkezi nasıl...