FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.
  • bayram

Haberler

Haberler

Akdem Sınav Merkezi denetimizde Kurumsal Eğitim Akademik Koordinatörü Cemal Al-Huşan ve Sınav Merkezi Akademik koordinatörü Zeynep Say koordinatörlüğünde uygulanan sözlü sınavlarda bankacılık terminolojisine de yer verildi.

Türkiye'de ikamet eden Arap toplumuna sunulan hizmetin kalitesini arttırmayı hedefleyen banka, bu sınav ile dil yeterliliğini sağlayan bireylere dil tazminatı vererek çalışanlarını dil öğrenmeye teşvik etmiştir. 
 
Kendisiyle yaptığımız  röportajda Akdem Sınav Merkezi İdari Koordinatörü Serap ÖNGEL, temel amaçlarından birinin eğitim ve iş dünyası arasında işlevsel bir bağ kurmak olduğunu ve bu tür sınavların kurumsal hizmet kapsamında banka, hastane, şirket, eğitim kurumları gibi tüm kurum ve kuruluşlarda uygulanabileceğini, bu kapsamda Sınav Merkezi olarak işbirliğine açık olduğunu bizlerle paylaştı. ÖNGEL konuşmasının akabinde bu sistem ile sektörlerin ihtiyaç duyduğu, 'dili nitelikli seviyede kullanabilen personel adayları'nı belirlemeyi ve onların uygun sahalarda istihdam edilmelerine destek olabilmeyi hedeflediklerini belirtti.
BİZ SİZİ ARAYALIM
S:Hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta...