FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır.

Haberler

Duyurular

Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları ve Akademi Lisan ve İlmi Araştırmalar Derneği'nin Türkiye'de Arapça Öğretimini Geliştirme Projeleri kapsamında bu yıl sekizincisi düzenlenecek olan Öğretmenlere Yönelik Arapça Pratik Eğitimleri 24 Ekim 2017 tarihinde başlıyor. Bu yıl eğitimlere Bağcılar Uluslararası Arapça Dil Eğitim Merkezi de destek verecek.

İstanbul'da 3 ayrı noktada yapılacak olan eğitimlerde Arapça dersine giren öğretmenlere yönelik haftada 3 saatlik Pratik Arapça Dil Eğitimi verilecek. 0 Arapça olarak yabancı hocalar tarafından işlenecek derslerde öğretmenlerimizin dil becerilerini geliştirmek, aracı dilsiz dil eğitim modelinin okullarımızda yaygınlaştırılması hedefleniyor. 
 
İstanbul Fatih, Üsküdar ve Bağcılar ilçelerinde hafta içi haftada bir gün 17.30- 20.00 saatleri arasında 3 ders saati şeklinde planlanan dersler için kontenjan başvuru önceliğine göre belirlenecek. Orta seviyede pratik derslerin işleneceği eğitimler 30 hafta olarak planlandı. 90 ders saatinin yapılacağı eğitimler Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları ile Özel Bağcılar Uluslararası Arapça Dil Eğitim Merkezi'nin tecrübeli öğretmenleri tarafından verilecek. Dersler öğretmenlerimiz için ücretsiz olacak.  
 
Derslerin Yapılacağı Gün ve Adresler: 
 
İstanbul Fatih: Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Merkez Binası/ Çarşamba günleri 
İstanbul Üsküdar: Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları Üsküdar Şubesi & İYC Üsküdar/ Perşembe günleri
İstanbul Bağcılar: Özel Bağcılar Uluslararası Arapça Dil Eğitim Merkezi/ Salı günleri
 
Başvuru için son tarih: 20 Ekim 2017 Cuma günüdür.  Başvurular tamamlandıktan sonra her bir merkezin yetkili tarafından öğretmenlere SMS yoluyla bilgi verilecektir. 
 
Derslere kaydolmadan önce öğretmenlerimizin mutlaka Arapça Seviye Belirleme Sınavına girmeleri gerekmektedir.
 
BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Kayıt yaptıracağım üniversitenin sınavlar...