FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.
  • Online

Haberler

Haberler
  • Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları olarak pandemi döneminde de durmak bilmiyoruz. Yabancılara Türkçe Öğretim Birimi olarak öğretmenlerimize yönelik hizmet içi eğitimerimizin 3.sünü 25 Aralık 2020 tarihinde gerçekleştirdik. Türkçe öğretmenlerimizden Hacer Devecioğlu, "A1 düzeyinde uygulanabilecek etkinlik ve oyunlar" hakkında bir sunum gerçekleştirdi.

  • Akdemistanbul Yabancılara Türkçe Öğretim Birimi (TÖMER) olarak 3 öğretmenimizle haftanın dört günü 5 ayrı etkinlikle sosyal medyada siz değerli Türkçe öğrenen öğrencilerimizle beraberiz. Begüm Esra hocamız Çarşamba günleri akşamı saat 21.00'da İnstagram'da, pazar günleri saat 20.00'da Facebook'ta Türkçe öğrenenlerle beraber pratik etkinliler yapıyor, oyunlar oynuyor ve eğlenceli bir şekilde Türkçe öğretiyor.

  • 2018 yılında kurulan Akdem Telif Hakları ve Tercüme Ajansı, kurulduğu günden bu güne kadar özellikle Türk edebiyatının Arap coğrafyasında tanıtımı konusunda oldukça önemli çalışmalar yapmaya devam ediyor. 400'den fazla eserin Türkçeden Arapçaya telifinin satış ve tercümesini gerçekleştiren Akdem Agency, 26 Aralık 2020 tarihinde 1. Tercüme Çalıştayını gerçekleştirdi.

  • Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi İslami İlimler Fakültesi tarafından 18 Aralık Dünya Arapça günü etkinlikleri kapsamında düzenlenen sempozyuma Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları olarak katılım sağladık. Dijital Dönüşüm Işığında Anadili Arapça Olmayanlara Arapça Öğretimi - Tecrübeler ve Beklentiler- başlıklı sempozyumun 1. gün oturumunda Akdemistanbul Basın Danışmanı Dr. Kemal Bin Cafer "Yabancılara Yönelik Sanal Kitap Uygulamalarında Akdemistanbul

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Akdem Sınav Merkezi’nde hangi sınavlar uygu...