FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır.
  • Online Eğitimler

Akdem Yayınları

Akdemistanbul bünyesinde 2010 yılında kurulan Akdem Yayınları, Türkiye’de Arapça öğretimi ve Yabancılara Türkçe öğretimi alanlarında tematik yayıncılık yapan bir kuruluştur. Arapça dil öğretimi yayıncılığının Türkiye’de bir kalite üzerinde yapılanmasını hedefleyen Akdem Yayınları geniş bir yazar kadrosu, editör ve tasarım ekibiyle her geçen gün alanında bir ilk olma özelliği arz eden yayınları yayın hayatına kazandırmaktadır.

Türkiye’de Arapça öğretiminin yapıldığı ilköğretim okullarından üniversitelere kadar özel ve kamu alanında bütün örgün eğitim kurumlarının yanı sıra Halk Eğitim Merkezleri, Sürekli Eğitim Merkezleri, Meslek Edindirme Kursları gibi yaygın eğitim kurumlarında okutulan birçok ders kitabı ve yardımcı kaynak Akdem Yayınları aracılığı ile okurlarıyla buluşmaktadır.

Akdem Yayınları’nın Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan ve Ürdün başta olmak üzere birçok Arap ülkesinde yayın faaliyetlerini sürdürmekte olan yayınevlerinin Arapça öğretim setleri ile ilgili dağıtım yetkisi bulunmaktadır.

Arap ülkelerinden Türkiye’ye gelen ve sayıları 5 milyonu aşan misafirlerimize yönelik Türkçe öğretimi konusunda önemli yayın çalışmaları olan Akdem Yayınları, bu alanda her geçen gün yeni eserlerle okuyucularının karşısına çıkmaktadır.

Okullara yönelik Arapça Model Dil Eğitim Kütüphanesi, yurt dışından farklı yayınevlerinin Arapça Öğretim Yayınları, Arapça Öğretim Kitap Fuarı organizasyonlarına aktif katılım, yayınevimizin öne çıkan çalışmalarındandır.

İslam kültürü ve ilahiyat bilimleri alanında da eserlerin yayımlandığı Akdem Yayınları, Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’nın danışmanlığında kaliteli bir kadro ile ekip ruhu içerisinde her geçen gün büyümektedir.

Türkiye’nin 81 ilinde seçkin kitapevlerinin raflarında yer alan eserlerimiz ayrıca %’e varan özel iskontolar ile www.akdemyayinlari.com adresinden kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile de satışa sunulmaktadır.

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Neden Akdemistanbul?