FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.
 • ar post
 • ing post
 • NC 1
 • Genel Arapça
 • Ürdün
 • Arapça Ekim
 • ing yeni üst
 • Arapça mütercim
 • Bayanlara özel ileri
 • özel ders
 • alteust

Akdem Yayınları

 
 
Akdemistanbul bünyesinde 2010 yılında kurulan Akdem Yayınları, Türkiye’de Arapça öğretimi ve Yabancılara Türkçe öğretimi alanlarında tematik yayıncılık yapan bir kuruluştur. Arapça dil öğretimi yayıncılığının Türkiye’de birkalite üzerinde yapılanmasını hedefleyen Akdem Yayınları geniş bir yazar kadrosu, editör ve tasarım ekibiyle her geçen gün alanında bir ilk olma özelliği arz eden yayınları yayın hayatına kazandırmaktadır.
 
Türkiye’de Arapça öğretiminin yapıldığı ilköğretim okullarından üniversitelere kadar özel ve kamu alanında bütünörgün eğitim kurumlarının yanı sıra Halk Eğitim Merkezleri, Sürekli Eğitim Merkezleri, Meslek Edindirme Kursları gibi yaygın eğitim kurumlarında okutulan birçok ders kitabı ve yardımcı kaynak Akdem Yayınları aracılığı ile okurlarıyla
buluşmaktadır. Akdem Yayınları’nın Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Lübnan ve Ürdün başta olmak üzere birçok Arap ülkesinde yayın faaliyetlerini sürdürmekte olan yayınevlerinin Arapça öğretim setleri ile ilgili dağıtım yetkisi bulunmaktadır. Arap ülkelerinden Türkiye’ye gelen ve sayıları 5 milyonu aşan misafirlerimize yönelik Türkçe öğretimi konusunda önemli yayın çalışmaları olan Akdem Yayınları, bu alanda her geçen gün yeni eserlerle okuyucularının karşısına çıkmaktadır. 
 
Okullara yönelik Arapça Model Dil Eğitim Kütüphanesi, yurt dışından farklı yayınevlerinin Arapça Öğretim Yayınları, Arapça Öğretim Kitap Fuarı organizasyonlarına aktif katılım, yayınevimizin öne çıkan çalışmalarındandır. İslam kültürü ve ilahiyat bilimleri alanında da eserlerin yayımlandığı Akdem Yayınları, Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’nın danışmanlığında kaliteli bir kadro ile ekip ruhu içerisinde her geçen gün büyümektedir. Türkiye’nin 81 ilinde seçkin kitapevlerinin raflarında yer alan eserlerimiz ayrıca %’e varan özel iskontolar ile www.akdemyayinlari.com adresinden kredi kartı ve kapıda ödeme seçenekleri ile de satışa sunulmaktadır.
 
Yayınevimizin okullar ve toplu alım yapan eğitim kurumları için özel iskonto seçenekleri de bulunmaktadır. Yayınevimiz Türkiye Basım Yayın Meslek Birliği üyesi olup meslek birliğimizin Korsanla Mücadele etkinliklerine aktif destek vermekte; ülkemizin yayın sektörünün geliştirilmesi ve Arap dünyası ile ilişkilerinin ilerletilmesi hususlarında katkı sunmaktadır.
Uluslararası Arapça Kitap Yayıncıları Derneği ve Basın Yayın Birliği Derneklerine de üye olan yayınevimiz, Türk yayıncılığının uluslararası arenadaki temsili için özel bir çaba içerisindedir
 
 
BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Eğitimlerinizin sonunda sertifika veriyor musu...