FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır.

Arapça Kursları

 
Arapça Dil Kursları
 
Kurumumuz, hizmet ulaştırdığı kursiyer ve öğretmen sayısı itibariyle Türkiye’nin en büyük Arapça dil eğitim merkezidir. Arap veya akıcı bir şekilde Arapça konuşan Türk eğitimci kadromuzla ilk dersten itibaren Arapça olarak uyguladığımız kurslarımızda interaktif ders materyalleri kullanılmaktadır. 
 
Eğitim kalitemizi yerinde görmek kursiyer adaylarımız için daha rahat karar verebilmeleri adına, diledikleri zaman kurumumuzu ziyaret edip devam etmekte olan mevcut Arapça Kurslarımızdan birine katılarak “deneme dersi” alma imkânı sunuyoruz. 
 
Genel Arapça Eğitimleri
 
Genel Arapça eğitimlerimiz 10 kurdan oluşmaktadır. Her bir kur 70 saat olmak üzere toplamda 700 saatlik bir dil eğitimi sunulmaktadır. Seviyeler belirlenirken Arapça eğitimler beş temel ders üzerinden verilmektedir:
 
Arapça Pratik 
Arapça Dinleme 
Arapça Metin Okuma-Anlama 
Arapça İmla (Kompozisyon) 
Arapça Dil bilgisi 
 
Arapça kursu almak isteyen öğrenci adaylarımız kurumumuz tarafından hazırlanmış ücretsiz seviye belirleme sınavına katılmakta, yazılı sınav sonrasında sözlü sınav ile seviyesi belirlenmektedir. 
Kurumumuzda sıfır seviyesinde başlayan ve Arap alfabesini bilmeyen öğrenci adaylarımız için 20 ders saatinden oluşan ücretsiz Arapça okuma yazma eğitimleri sunulmaktadır. 
Genel Arapça eğitimlerinde kurumumuz bünyesindeki yayın birimimizden yayınlanmış zengin yayın çeşitleri ders türlerine göre farklı yaş gruplarındaki kitlelerin özellikleri dikkate alınarak okutulmaktadır.

Açılacak Arapça kurslarımızı görüntülemek için tıklayınız.

Arapça Eğitim Bilgilendirme Tablosu.jpg

BİZ SİZİ ARAYALIM
S: Yabancı Dil Eğitim Merkezi’nde sürdürüle...