FORMU DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM
FILL IN THE FORM, WE'LL CALL YOU
Formu doldurduktan sonra en az 24 saat içinde size geri dönüş sağlanacaktır. Return will be provided within 24 hours.
  • Yalova Üniversitesi TÖMER Sınavı

Haberler

Haberler

Akdemistanbul Dil Eğitim Kurumları, Yabancılara Türkçe Öğretim Birimi olarak eğitim kalitemizi arttırmak için gerçekleştirdiğimiz hizmet içi eğitimlerimize devam etmekteyiz. 04 Nisan 2021 tarihinde Türkçe hocaları bir araya gelerek altıncı hizmet içi eğitimimizi gerçekleştirdik.

 
 Bu eğitimimizde öncelikle Emel Yıldırım hocamız tarafından  “Yabancılara Türkçe Öğretiminde Okuma Beceri ve Teknikleri” adlı sunum yapıldı. Emel Yıldırım hocamız bize alfabe öğretiminin nasıl olması gerektiğini, okuma metinlerinin özellikleri ve önemi hakkında bilgiler verdi. Ayrıca okuma derslerinde kullanılabilecek tekniklere değindi.
 
 
Daha sonrasında da Neslihan Karakaya hocamız “B1-B2 Seviyelerinde Uygulanabilecek Etkinlikler ve Etkinliklerin Önemi” başlığa altında bize öğrencilerin etkileşimli öğrenmesi için özellikle de gramer öğretimi için Yabancılara Türkçe Öğretiminde etkinliklerin ne derece önemli olduğunu anlattı. İleri seviyelerde hangi etkinlikler uygulanabilir, bu etkinlikleri uygularken nelere dikkat edilmesi gerektiği hakkında da kısaca bilgiler verdi.
BİZ SİZİ ARAYALIM
S:Hafta içi gündüz, hafta içi akşam ve hafta...